Fuar

AYMOD ile ticaretinizi bir üst lige çıkarın

Bu yıl 65. yapılacak olan AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı 29 Eylül - 02 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bu yıl 65. yapılacak olan AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı 29 Eylül – 02 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. fuar her zamanki gibi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacaktır.
Online Bilet için TIKLAYINIZ
65. AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, ayakkabı ve saraciye sektörüne yön veren 1.000’in üzerinde markası ile 29 Eylül – 02 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenecektir. CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde hayata geçirilecek olan fuar, yeni model ve ayakkabı trendlerine de ev sahipliği yapacaktır.
Türk ayakkabı ve saraciye sektörünün en büyük ticaret platformu olma özelliğini de taşıyan AYMOD, katılımcılarına eşsiz ticaret fırsatları da sunmaktadır.
İşte AYMOD’da katılmanız için birkaç neden!
– AYMOD ziyaretçileri katılımcılar ile birebir iletişime geçer.
– Nitelikli alıcılarla etkin ve uzun soluklu iş ortaklıkları kurulur.
– Katılımcılar global ticaretlerini geliştirmenin yanında marka bilinirliğini de artırır.
– Sektörün tüm profesyonelleri, etkin ve yaygın bir ticaret alanında bir araya gelir.
– Katılımcılar, küresel ayakkabı alıcılarını fihristine ekleyerek önemli bir dataya sahip olur.
– Fuar katılımcıları, sektörü meydana getiren tüm firmalara tek seferde ulaşır.
– Ziyaretçiler katılımcılardan ürün ve hizmetler hakkında bilgi alırken karşılaştırma fırsatı yakalar; katılımcı firmalar piyasayı ve hedef kitleyi değerlendirme fırsatı bulur.
– Gerçekçi hedefler ve sektörel planlama ile katılımcılar, hedeflerine odaklanabilir ve hedeflerini gerçekleştirme ihtimallerini en üst seviyeye çıkarır.
Online Bilet için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu