Galvano Teknik Sanayi Sitesi

Galvano Teknik Sanayi Sitesi’ni Tanıyalım

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Galvano Teknik Sanayi sitesini biraz yakından tanıyalım

Galvano Teknik Sanayi Sitesi, İstanbul Başakşehir ilçesi, İkitelli Organize Sanayi Bölgesine kurulmuş olup, 1995 yılından bu yana faaliyettedir.

SİTENİN KURULUŞU

İstanbul’ un çeşitli semtlerinde, birbirinden kopuk ve gayri sıhhi şartlar altında üretim yapan metal kaplamacıların (galvanocuların) bir araya gelerek oluşturdukları SS GALVANO TEKNİK METAL KAPLAMACILARI KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİ marifeti ile inşa ettikleri bir sanayi sitesidir.

SİTEDEKİ İŞYERİ SAYISI

Sitede 190 imalathane mevcuttur, bunların 103′ ü galvanocu olup bir kısmı hem imalatçı hemde galvanoculuk yapmakta, bir kısmı kimyasal madde üreticisi ve satıcısı durumundadır. Sitede galvano cihazları üreten işyerleri ile birlikte yabancı sermaye ortaklığı ile Kimya sanayi üretimide yapılmaktadır. Galvano işkolu ile bağlantısız işyeri sayısı yok denecek kadar azdır. Ülkemizin en büyük kapasiteye sahip Galvanocu (Metal Kaplama) ları sitemizde bulunmaktadır. Sitemiz 118.000 m2 arazi üzerine kurulmuş toplam 92.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. İnşaatlarımız B.A.K. şeklinde olup depreme dayanıklı şekilde yapılmıştır. İşyerimiz İskanlı ve Kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Sitemizde 17 MWA elektrik enerjisi kurulu güç kapasitesi mevcuttur.

GALVANO TEKNİK SANAYİ SİTESİNİN TÜRK SANAYİSİNDEKİ YERİ NERESİDİR

Galvano Teknik Sanayi Sitesinin, Türkiye’ deki Galvano ihtiyacının karşılandığı merkez olmuştur. Galvano teknik sanayi sitesi KALİTENİN ismidir, ÜSTÜN HİZMET in ismidir. YÜKSEK KAPASİTENİN, SERİ ÜRETİMİN ismidir. MODERN ve FULL otomatik tesislerde yapılan METAL KAPLAMA nın ismidir. Galvano, GALVANO TEKNİK SANAYİ SİTESİNDE YAPILIR.

Web Sitesi: http://www.galvanometal.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu