24 Kasım 2020 Salı

KÖŞE YAZARLARI

Yunus MOLLAOĞLU

Yunus MOLLAOĞLU

Vira Bismillah…

Hayal kurmak güzeldir. Yıllar önce bir hayalim vardı ve bu hayal uğruna internet medyasında yayıncılığa başladık. 2000 yılından beri de internet dünyasında haber portalları yönetiyoruz. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı maalesef bir süre ara vermek zorunda kaldık. Şimdi sizlere yola çıktığımız andaki duyguları anlatan hikâyemizi paylaşayım.

Bir Öykü

...........
Yaşlı adam, sahilde yerden bir şey alıp okyanusa fırlatan gence yaklaşıp seslenmiş:
- Günaydın! Ne yapıyorsun böyle?
- Okyanusa deniz yıldızı atıyorum.
- Neden atıyorsun?
- Güneş yükseldi, sular çekiliyor, onları suya atmazsam ölecekler.
Yaşlı adam bakmış; tüm sahil deniz yıldızlarıyla dolu. Hiçbir şey farketmez, demiş
Genç adam yerden bir tane daha alıp denize atmış ve...
- Bunun için farketti.

Yaşlı adam, gencin evrende gözlemci olmaya ve olup biteni izlemeye değil, oyuncu olmaya ve fark yaratmaya çalıştığını anlamış, utanmış...

(Lauran TSELEY'in Öyküsünden)

İşte bu öykü bizim hayat felsefemizdir.

Bizlerde amatör olarak başladığımız bu projede her geçen gün ilerliyoruz. Bazen düşüyoruz ama yine kendi imkânlarımızla kalkıp yolumuza devam ediyoruz. İşte geçtiğimiz sürede yine düştük ve çok şükür ayağa kalktık ve yolumuza devam ediyoruz. Namerte el uzatmıyoruz çünkü bu çıktığımız yolda biliyoruz ki sizler bizim hep yanımızdasınız. Çünkü hedefimiz ise Türkiye’de yeni bir tarih yazmak. Azmin tarihini.

Bu projelerimizde www.ikitelligazetesi.com ile başlayıp www.ikitelli.net.tr üzerinden İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 40 bin işletmeyi Türkiye’ye ve Dünyaya tanıtmayı hedefliyor ve www.exporturk.com üzerinden ürettiğiniz ürünleri ve firmanızı dünyaya açılması için bir köprü olmayı hedefliyoruz. Kısaca İOSB’nin Dünyaya açılan yüzü.

Şu an ziyaret ettiğiniz İkitelli® Gazetesinin web sitesi, İOSB de bulunan işletmelere merhaba dediğimiz sürecin başlangıcı. Pek yakında kendimize özel uzman yazılım ekibimizle başladığımız ikitelli portalı www.ikitelli.net.tr adresimizde yayına girecektir. Bu yıl içinde de kurumsal yapımızı kuracağız. Ardından İkitelli® Gazetesinin ilk sayısı ile sizlerin basılı medya dünyasında da merhaba diyeceğiz.

Gazetemizle İOSB’de bulunan 40bin civarında firmanın sesi olmayı hedeflemekteyiz.

İkitelli® Gazetesi her zaman sizlerin yanında olduğu kadar, hayatını sürdürebilmesi için de sizlerin desteğine ihtiyacı olacağını bilmenizi isteriz.
 
Bu platform hepimizin sesi olduğunu ve sizlerin o değerli bilgilerinizi bu platform üzerinden gönüllü köşe yazarı ve muhabir olarak tüm dünyaya duyurmak istediğimizi sizlere bildiririz.

Bu konuda bizlere destek olmanızı İOSB bölgesinde haber olacak her olayı, Firma bültenlerinizi bizlere gönderirseniz inceleyip değerlendiririz.

Ayrıca bu kurduğumuz platformun gelişmesi için bizlere destek olmanızı ve bu platformlara Reklam vermek isteyen ve bu projemize Sponsor olmak isteyen firmalarda bizimle irtibata geçebilirler.

Unutmayın İkitelli Gazetesi hepimizin.

e-mail: info@turkpoint.com

Hayırlı olsun…

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Yazdır

YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR