24 Kasım 2020 Salı

Htc One Mini Telefonlar Geliyor

htc-one-mini-telefonlar-geliyor Htc One Mini telefonların müjdesi verildi. Htc One Mini 'de hemen hemen Htc One ile aynı özelliklere sahip olacak. Teknik özelliklere bakılırsa Htc One Mini , Samsung Galaxy S4 Mini'den daha iyi bir telefon

Samsung Galaxy S4 Satışı Rekor Kırıyor

samsung-galaxy-s4-satisi-rekor-kiriyor Samsung Galaxy S4'e oldukça fazla ilgi görülüyor. Samsung Galaxy S4 satış rekorlu kırıyor. Samsung Galaxy S4 de 60 günde tam 20 milyon telefon sattışı oldu.

HTC One S'den Üzücü Haber

htc-one-sden-uzucu-haber HTC One S'den kötü haber var. HTC One X ile birlikte piyasaya sunulan HTC One S Android güncellemesi almayacak.

Sony Xperia C'yi Tanıttı

sony--xperia-cyi--tanitti Sony Xperia C yeni ürünün tanıtımını yaptı. Sony Xperia C görünüm olarak Xperia Z'ye benzetildi.

iPhone 5S Ne Zaman Piyasaya Çıkıyor

iphone-5s-ne-zaman-piyasaya-cikiyor iPhone 5S merakla bekleniyor. iPhone'nun yeni beklenen telefonu iPhone 5S eylül gibi bekleniyor.

PlayStation 4’ün Tasarımı Belli Oldu

playstation-4un-tasarimi-belli-oldu PlayStation 4’ün Tasarımı Belli Oldu.

Sony Xperia Z U Fiyatları ve Özellikleri

sony-xperia-z-u--fiyatlari-ve-ozellikleri Sony Xperia Z U nun özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olun. Sony Xperia Z U ne kadar?

Sony Xperia Z Ultra’dan Şok Fiyat!

sony-xperia-z-ultradan-sok-fiyat Geçtiğimiz gün duyurusu gerçekleşen Sony’nin en akıllısı “Xperia Z Ultra”nın Avrupa fiyatı açıklandı! Bu açıklamadan sonra gördük ki Sony Xperia Z Ultra sadece en büyük değil aynı zamanda

3 Adımda iPhone’unuzu Modeme Dönüştürün!

3-adimda-iphoneunuzu-modeme-donusturun Eğer iPhone'unuz varsa, artık istediğiniz yerde istediğiniz zaman modeminiz yanınızda.

Karşınızda Skype Video Messenger!

karsinizda-skype-video-messenger Karşılıklı görüşme de HD ses ve görüntü denince akla ilk gelen iletişim platformu Skype, MSN’le birleşmesinin ardından tüm işletim sistemleri için indirilmeye hazır!

iOS 7 iPad’te Nasıl Görünecek?

ios-7-ipadte-nasil-gorunecek WWDC etkinliğinde tanıtımı gerçekleşen iOS 7, gündeme oturan en popüler haber olmuştu! iPhone’da görülen iOS 7’ye bir de iPad’de bakmaya ne dersiniz!

Karşınızda Samsung Mini!

karsinizda-samsung-mini Geçtiğimiz günlerde Samsung’un yaptığı bir hata üzerine resmi sitede boy gösteren Samsung mini, bu hatanın etkisi ile bugün resmi olarak duyuruldu. İşte karşınızda Galaxy S4 Mini'nin teknik