31 Mayıs 2020 Pazar

Vali Mutlu'dan UEFA'nın verdiği ceza için ilginç açıklama!

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bir grup Batmanlı öğrenciyle bir araya geldiği programda, bol bol futbol sohbeti yaptı. Mutlu, UEFA’nın Fenerbahçe ve Beşiktaş’a verdiği cezayı, “Avrupa’da Türkiye’yi en iyi Galatasaray temsil ettiği için problem yok.” şeklinde değerlendirdi.

vali-mutludan-uefanin-verdigi-ceza-icin-ilginc-aciklama

Batman’dan gelen bir grup öğrenciyle Üsküdar’daki programda bir araya gelen Vali Hüseyin Avni Mutlu, öğrenciler tarafından alkışlarla ve tezahüratlarla karşılandı. Mutlu, lehine yapılan tezahüratlara, “Güzel sloganlar bunlar.” yorumunu yaptı.

Öğrencilerle futbol muhabbeti yapan Mutlu, öğrencilerden hangi takımı tuttuklarına ilişkin el kaldırmaları istedi. Fenerbahçelilerin el kaldırmasının ardından Mutlu, “Son kararlardan sonra bayağı umutlu olmanız lazım. 2+1 yıl.” diye konuştu. Mutlu, “Alanlar Avrupa’da bize kaldı.” dedikten sonra, “Galatasaraylıları görelim!” diye sordu. Bunun üzerinde salonda büyük bir alkış koptu. Daha sonra Mutlu, “Avrupa kupalarında en iyi temsil görevini Galatasaray yürüttüğü için bir sıkıntı çekmeyeceğiz, merak etmeyin!” ifadelerini kullandı.Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/vali-mutlu-dan-cezaya-ilginc/besiktas-galatasaray-fenerbahce/detay/1728236/default.htmEtiketler: İstanbul , Beşiktaş , Türkiye , Fenerbahçe , Avrupa , Batman , UEFA , Üsküdar , Hüseyin Avni Mutlu , Galatasaray , futbol , İstanbul Valisi , Grup , UEFA'nın , Istanbul

Haber okunma sayısı: 1058
Haber eklenme tarihi : 26.06.2013 22:16YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER