19 Ekim 2020 Pazartesi

EURO FUTBOLDA HİZMET 10 NUMARA

Sanayi çalışanları için de spor büyük önem taşıyor. Hal böyle olunca EURO FUTBOL KAPALI HALI SAHALARI, futbol oynamak isteyenler için adeta bir cazibe merkezi.

euro-futbolda-hizmet-10-numara
Sanayi çalışanları için de spor büyük önem taşıyor. Futbol ise onlar için adeta ayrılmaz birer tutku. Hal böyle olunca İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi içerisinde yer alan EURO FUTBOL KAPALI HALI SAHALARI, futbol oynamak isteyenler için adeta ‘cazibe’ merkezine dönüşmüş durumda.

Erkan Tiryaki, EURO Futbol Kapalı Halı Sahalarının ortağı ve aynı zamanda İşletme Müdürü.
Herkes gibi Erkan Bey’in de futbola olan tutkusu, önüne çıkan şartları değerlendirmesi ile Tesis İşletmeciliğine dönüşmüş. Arkadaşları ile birlikte Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi Yönetiminden kiralanan 8 bin metrekare alanda önce Uluslar arası Standartlara uygun Halı Saha Projesini hayata geçirmişler, yakın bir gelecekte de içerisinde Fitness, Yüzme, Step-Plates branşlarının da yapılabileceği Spor Kompleksini faaliyete sokacak olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Erkan Beyin Spor Tesisi İşletmeciliği başarı öyküsünü kendisinden dinleyelim;
1972 Trabzon doğumlu 2 çocuk babasıyım. Karadeniz’in havasından olsa gerek, futbola karşı büyük bir ilgilimiz vardı. Arkadaşlarımızla bir araya gelip, Halı Saha tesislerimizi kurmaya karar verdik.

‘Spor sağlık için yapılır’ gerçeğinden hareket ederek, mevcut iki sahamızın zeminini ‘Uluslar arası Standartlara’ uygun çim ile kaplattırdık. Tesislerimizin doluluk oranı, abonelerimizin memnuniyetinin de göstergesi.
 
Şimdi akla şu soru gelebilir; Tesis niçin sanayi bölgesinde? Tesislerimizin Şehir Merkezlerine uzak olması, vatandaşın olabilecek gürültü ve buna bağlı olarak doğabilecek şikayetlerinde önüne geçiyor. Bunun yanı sıra, üyelerimiz iş çıkışlarında trafikte zamanlarını tesislerimizde spor yaparak geçirme imkanına sahip oluyorlar. Hal böyle olunca da tesislerimiz ‘sitemizin kapalı olduğu’ Pazar günü hariç, akşam saat on sekizden sonra tamamıyla doluyor.
 
Sadece çalışanlar değil, yakın bölgede yer alan ailelerin çocuklarını da düşünerek, hafta sonları (Cumartesi-Pazar) onlar için futbol okulları organize ediyoruz. Bunu yaparken amacımız çocuklarımızın boş zamanlarını değerlendirmesi ve yetenekli çocukların ise Türk Sporuna kazandırmak.
 
Daha başka neler yapabiliriz diye düşündük ve Site Yönetimi ile görüşüp işletme çalışanlarının katılacağı Futbol Turnuvaları yapmayı amaçlamaktayız.
 
Ben sizlerin aracılığı ile tüm site sakinlerini Tesislerimizde Spor yapmaya davet ediyorum.
Hakan ATAMAN ve ekibi de EURO Futbol Kapalı Halı Sahalarını Kullanan Abonelerden. Şirket olarak Sosyal ve Kültürel etkinlerine şimdilerde sportif faaliyeti de (futbol) eklemişler. İşletme sahibi ve aynı zaman da Ayma Koop Yönetim Kurulu Başkanı Hakan ATAMAN ’Niçin spor’ sorusuna ‘Sağlığımız, Personelle kaynaşmak için. Bunun sonucu da artan moral ve motivasyon’ Hakan ATAMAN, zaman zaman müşterilerinin de kendilerine katıldıklarını belirtirken, haftada bir gün kullandıkları EURO Futbol Kapalı Halı Sahalarında kendilerine sunulan hizmetten övgü ile söz ederek ‘6335 sayılı yeni kanun var. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili. İşimizi, çalışanlarımızı ve müşterilerimizi önemsiyoruz.’ dedi.

Haber okunma sayısı: 2868
Haber eklenme tarihi : 19.06.2013 22:15YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER