31 Mayıs 2020 Pazar

TİMON MEGA AÇILDI

Başakşehir’de Toptan Satış Sektörünün farklı ve yeni bir modelinin uygulandığı ‘Toptan Satışın Yeni Adresi’ TİMON Mega geçtiğimiz aylarda açıldı.

timon-mega-acildi

Timon Mega İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Başakşehir Kaymakamı Cevdet Can, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel, Tümsiad Başkanı Dr. Hasan Sert, İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili Nihat Tunalı ve çok sayıda davetlinin katılımıyla yapıldı.

Timon Mega’nın açılışında ilk olarak, Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yılmaz Bey konuşma yaptı. Yılmaz’ın ardından kürsüye  Tümsiad Genel Başkanı Dr. Hasan Sert Bey ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu davet edildi.

MUTLU; Başakşehirimiz büyüyor, gelişiyor. Başakşehirimiz önemli bir ilçemiz. Bu ilçede Sanayii, Konutu, Ticareti bir arada görüyoruz. İkitelli de bu manada önemli bir ticaret merkezimiz ve böylesine önemli bir sanayi merkezimizde ticari gücümüzü artırıyoruz. Türkiye olarak hedeflerimiz var. Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıldönümü olan 2023 yılına doğru daha çok ticari güçlenmemizi tamamlamamız ve ihracatımızı artırmamız gerekiyor. Daha fazla ithalat değil, daha fazla ihracat! İşletmemizin ihracata da ayrıca önem verdiğini haber aldık. İşletmelerinde üretimini yaptıkları ürünlerin yanında ROOC bıçak markasıyla ihracata katkı sağlayacaklarını ve açacakları fabrikaları olduğunu öğrenince ayrıca mutlu olduk. Tebrik ederiz.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun konuşmasının ardından açılışa geçildi. Açılış kurdelesini İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Başakşehir Kaymakamı Cevdet Can, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel, Tümsiad Genel Başkanı Dr. Hasan Sert, İkitelli OSB Başkan Vekili Nihat Tunalı, Timon Mega’nın Onursal Başkanı Kasım Yılmaz, Timon Mega’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yılmaz birlikte kestiler.

Haber okunma sayısı: 3088
Haber eklenme tarihi : 27.10.2013 21:56YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER