05 Ağustos 2020 Çarşamba

İOSİD'den Muhteşem Dernek Merkezi Açılışı

İOSB'de İkitelli Organize Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği merkezi açılışı gerçekleşti.

iosidden-muhtesem-dernek-merkezi-acilisi
İkitelli Organize Sanayici iş insanları, İOSİD kurulduğu günden bugüne kurumsallaşarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ahmet Akkaya başkanlığında olan bu kurum İOSB bünyesindeki 35 bin işverenin ve 350 bin çalışanın temsilcisi olarak, bu büyük sorumluluk altındadır.

Bu sorumluluğun farkında olan İOSİD Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Akkaya ve ekip arkadaşları İOSB, Dolapdere sanayi sitesi 28 Ada Dolapder İş Merkezinde yeni dernek merkezinin bugün yoğun katılım ile gerçekleşti.

İOSİD açılışında federasyon, dernek, sanayi sitesi başkanları ve temsilcileri, sanayiciler ve İş insanları teşrif ettiler. İTHİB Başkanı Sn.Ahmet ÖKSÜZ, Yeni Malatyaspor Başkanı Sn.Adil GEVRK, MADEF Başkanı yılmaz Durmuş, İSİFED Başkanı Sn.Muammer ÖMEROĞLU, Trisad Başkanı Sn.Mustafa BALKUV, Miad Başkanı Sn.Yunus AKDAŞ, Çorapçılar San.Sit.Bşk Sn ç.Kazım ÖZEREN, Saraçlar San.Sit Bşk. Sn.Barış ŞEKER, Triko center başkanı Zeynel ALTUN, Bölgemizin Resmi Kurum İdarecileri, Bölgemizin Siyasi Parti temsilcileri ve basın mensuplarının katılımıyla görkemli bir açılış gerçekleştirildi.

İOSİD Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Akkaya "İkitelli Organize Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'izin resmi açılışı bugün gerçekleşti. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran federasyon, dernek, sanayi sitesi başkanlarımıza ve temsilcilerine, çok değerli sanayicilerimiz ve İş insanlarımıza, organizasyonda emeği geçen tüm üyelerimize teşekkür ederiz." dedi.

Bizde İkitelli Gazetesi olarak İkitelli Organize Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği merkezinin açılışının Ülkemize, bölgemize ve iş dünyasına hayırlı olmasını diliyoruz. Dernek başkanı ve ekibine başarılar diliyoruz.

Adres: İOSB, Dolapdere sanayi sitesi 28 Ada Dolapder İş Merkezi K:1 No:13 Başakşehir - İSTANBUL

(BHA) - Başak Haber Ajansı

Haber okunma sayısı: 298
Haber eklenme tarihi : 02.11.2019 13:51YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER