19 Ekim 2020 Pazartesi

İOSB'de Sanayide inovasyon, Patent ve Muafiyetler konulu panel

"Sanayide inovasyon, Patent ve Muafiyetler" konulu panel yoğun katılımla gerçekleştirildi

iosbde-sanayide-inovasyon-patent-ve-muafiyetler-konulu-panel
İOSB Yönetiminin ev sahipliğinde İstanbul Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Kamu-Üniversite-Sanayi İş Birliği çalışma grubu, İstanbul Esenyurt Üniversitesi ve Esenyurt Sanayi ve İşadamları Derneği'nin işbirliğiyle düzenlenen "Sanayide inovasyon, Patent ve Muafiyetler" konulu panel yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Panelin açılış konuşmalarını İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Konak, Adres Patent Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilmi Özalp, Esenyurt İş İnsanları Derneği Başkanı Fevzi Torolsan, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sudi Apak, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Y.Mimar Ümit Ünal yaptılar.

Konuşmaların ardından gerçekleşen panelin moderatörlüğünü İstanbul Küsi Temsilcisi Dr. Leyla Türker Şener yaparken; Y.Mimar Ümit Ünal "Sanayinin Geleceğine Patent Koruması", Av.Ali Çavuşoğlu "Sanayiciler ve Üniversiteler Patent Sayısını Nasıl Artırır? Yol Haritası", Kosgeb Uzmanı Mustafa Kemal Güzelyurt ise "KOBİ'lerde KOSGEB Destekleri, Sınai Mülkiyet Hakları Destekleri" konularında sunum yaptılar.

Program soru-cevap bölümü ve plaket takdiminden sonra son buldu.

(BHA) - Başak Haber Ajansı

Haber okunma sayısı: 254
Haber eklenme tarihi : 19.12.2019 22:00

Haber Kaynağı: BHAYORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER