19 Ekim 2020 Pazartesi

Başakşehir Kaymakamı Sn. Uğur Turan İkitelli OSB’yi Ziyaret Etti.

Başakşehir Kaymakamı Sn. Uğur Turan’ı İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut M. Aydın'a iade-i ziyarette bulundu.

basaksehir-kaymakami-sn-ugur-turan-ikitelli-osbyi-ziyaret-etti
Başakşehir Kaymakamı Sn. Uğur Turan’ı İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut M. Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Konak, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Karadağ, Şaban Gülbahar, Selim Us, Vural Koç ve Mehmet Mutlu karşıladılar.

Göreve geldiği ilk günlerde İkitelli OSB yöneticilerinin öncelikli olarak kendisini ziyaret ettiğini belirten Turan, iade-i ziyarette bulunduğunu, görev süresi boyunca İkitelli OSB ile diyalog halinde olacaklarını belirtti. İkitelli OSB’nin Başakşehir ilçesi sınırlarında olmasının ilçeyi daha da yükselebilir bir vizyona taşıyacağını ifade etti. Turan; “Başakşehir Kaymakamlığı olarak ilçedeki tüm kurumlarla ve İkitelli OSB ile Başakşehir’in, Organize Sanayi Bölgesi’nin ve ülkemizin yararına olacak tüm çalışmalarda birlikte hareket edeceğiz ve üzerimize düşen görevi yapacağız." dedi.

Başakşehir Kaymakamı Sayın Uğur Turan’ı ağırlamaktan onur duyduklarını belirten İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut M. Aydın ise; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nin sanayicilerimize ve bölgeye hizmette her zaman kararlı, gayretli ve tüm kurumlarla işbirliği içinde olacaklarını vurguladı. Sayın Uğur Turan’ın bugüne kadar görev aldığı tüm görevlerde edindiği deneyim ve devlet adamlığı kimliğinin Başakşehir’e artı değer sağlayacağını belirtti ve bir kez daha yeni görevinde başarılar diledi.

(BHA) - Başak Haber Ajansı

Haber okunma sayısı: 432
Haber eklenme tarihi : 12.09.2019 22:34

Haber Kaynağı: BHAYORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER