24 Kasım 2020 Salı

Hasan Büyükdede İOSB Yönetimini Ziyaret Etti

hasan-buyukdede-iosb-yonetimini-ziyaret-etti Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sn. Hasan Büyükdede, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi yönetimini ziyaret etti.

İOSB'den Yardım Tırı Yola Çıktı

iosbden-yardim-tiri-yola-cikti İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi çalışanları Elazığ’daki vatandaşlarımıza destek olmak için bir yardım tırı yolladı.

Uluslararası Çalışma Örgütü İOSB'yi Ziyaret etti

uluslararasi-calisma-orgutu-iosbyi-ziyaret-etti Uluslararası Çalışma Örgütü Türkiye Ofisi başkanı İkitelli Organize Sanayi yönetimini ziyaret etti.

Kayseri OSB Başakşehirde

kayseri-osb-basaksehirde İOSB yönetimi Kayseri OSB başkanını ağırladı

İOSB'de 2020 yılının ilk istişare toplantısı

iosbde-2020-yilinin-ilk-istisare-toplantisi İOSB'de 2020 yılının ilk istişare toplantısı tüm katılımcılar ile gerçekleştirildi.

OSB'de Yarıyıl Tatili

osbde-yariyil-tatili Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2019-2020 eğtim-öğretim döneminin yarıyıl tatili için tören düzenledi

İOSB Yönetimi Ekip Arkadaşları ile bir araya geldi

iosb-yonetimi-ekip-arkadaslari-ile-bir-araya-geldi İOSB Yönetimi 2019 yılının son gününde, çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Mardin OSB Yönetiminde İOSB'ye Ziyaret

mardin-osb-yonetiminde-iosbye-ziyaret Mardin OSB Yönetimi ve Mardin Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetimi İOSB yönetimini ziyaret etti.

Başakşehir Başkan Yardımcısı İOSB'de

basaksehir-baskan-yardimcisi-iosbde Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdüllatif Kurt İOSB Yönetimini ziyaret etti.

MASKO'dan Büyük Anlaşma

maskodan-buyuk-anlasma Bölgemizin Mobilya Kenti MASKO'dan, Dubai TTM İçin Yapılan Büyük Anlaşma...

İOSB'den Yılın Son İstişare Toplantısı

iosbden-yilin-son-istisare-toplantisi İOSB Yönetimi 2019 yılı aralık ayı istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Sanayinin Patronları İOSB Başkanını ziyaret Etti

sanayinin-patronlari-iosb-baskanini-ziyaret-etti İOSB Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut M. Aydın, Türk sanayisinin önde gelen birçok başkanlarını ağırladı

Küçükçekmece Kaymakamı İOSB'de

kucukcekmece-kaymakami-iosbde Küçükçekmece Kaymakamı Sayın Turan Bedirhanoğlu, İOSB Yönetimine iade-i ziyarette bulundu.

İOSB'de Sanayide inovasyon, Patent ve Muafiyetler konulu panel

iosbde-sanayide-inovasyon-patent-ve-muafiyetler-konulu-panel "Sanayide inovasyon, Patent ve Muafiyetler" konulu panel yoğun katılımla gerçekleştirildi

Üniversite Buluşları Sanayicilerle Tanışıyor

universite-buluslari-sanayicilerle-tanisiyor İkitelli OSB “Üniversite Buluşları Sanayicilerle Tanışıyor” etkinliğine ev sahipliği yaptı

İOSB'den Kişisel Veri Konferansı

iosbden-kisisel-veri-konferansi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Zorunluluğu Hakkında Konferans organize etmektedir.

İOSB'de Temel Afet Bilinci Eğitimi

iosbde-temel-afet-bilinci-egitimi İkitelli Organize Sanayi Yönetimi tarafından Temel Afet Bilinci Eğitimi organize edilmektedir.

Türkistan Heyeti İOSB'de

turkistan-heyeti-iosbde Türkistan heyeti Türkiye'deki KOBİ yapılanmasını incelemek için bölgemize geldi.

İOSB ‘GELECEĞE NEFES’ OLUYOR

iosb-gelecege-nefes-oluyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın öncülüğünde başlayan #GeleceğeNefes Fidan Dikim Seferberliği’ne İOSB yönetimi de katıldı.

İOSİD'den Muhteşem Dernek Merkezi Açılışı

iosidden-muhtesem-dernek-merkezi-acilisi İOSB'de İkitelli Organize Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği merkezi açılışı gerçekleşti.