31 Mayıs 2020 Pazar

İkitelli Gazetesi'nden Bayram Mesajı

TurkPoint.com grubu CEO´su ve İkitelliGazetesi.com imtiyaz sahibi Yunus Mollaoğlu Kurban bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı...

ikitelli-gazetesinden-bayram-mesaji
Bayramlar kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örnekleridir. Bayramlar Milletçe birlik ve beraberlik içinde sevginin saygının kardeşliğin ve sosyal yardımlaşmanın ön plana çıktığı müstesna günlerdir. Bir çok manevi değeri özünde barındıran Kurban Bayramı özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı simgeler. Bu sene de kurban bayramına milletçe, huzur ve güven ortamı içerisinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Ülkemizin ve dünyanın son gelişmelerle yaşadıkları göz önünde bulundurulursa, yeni kurulan dünya düzeninde toplumumuzun yardımlaşma duyguları, dini ve milliyetçi duyguları ve ailevi yapısı, dini değerleri dünyada bazı güçler tarafından ekonomi, medya, sosyal medya, dizi, film ve şarkılar gibi birçok araçlar kullanılarak deforme edilmeye ve yeni içine kapanık, bencil toplumlar inşa edilmeye çalışılıyor. Bu konuda bizler amasız ve fakatsız birbirimizi sevmeliyiz ve birbirimiz incilmesin diye çok ama çok dikkat etmeliyiz.

Bir millet kendilerini değiştirmedikçe Allah'da onların durumunu değiştirmez. (Ra'd, 11)

Allah'a ve ahiret gününe iman eden kimse komşusuna ikram etsin. (Buhari-31)

Mü'minler ancak kardeştirler. Öyleyse kardeşlerinizin arasını düzeltin ve Allah'tan korkun ki esirgenesiniz. (Saf, 10)

Unutmayalım hepimiz din kardeşiyiz.

Bizler de TurkPoint.com Ailesi olarak ocak 1998 yılında interactive club diye başlattığım bu projede Çağdaş Yaşam Biçimi olmayı hedeflediğimiz Sitemizde herkes kendinden bir şey bulmalı, Amacımız ise, Rengine, düşüncesine, dinine, giyimine bakmadan tüm insanları bir çatı altında toplamak ve unutmamamız gereken;

"Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için."

Bizler yardımlaşır, birbirimiz inciltmez, kırmazsak, dünyalık menfaatler adına yalan söylemez ve yardımlaşıp paylaşırsak bu dünya hayatı bereketli ve huzurlu geçer. Bu konuda "Hayat Bayram Olsa" şarkısını dinlemenizi tavsiye ederim.

Bu vesile ile; tüm vatandaşlarımızın ve tüm islam aleminin mübarek Kurban Bayramını en içten duygularla tebrik eder, ülkemize, milletimize ve tüm islam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim.

Yunus MOLLAOĞLU
TurkPoint.com
CEO

Haber okunma sayısı: 308
Haber eklenme tarihi : 10.08.2019 17:32

Haber Kaynağı: BHAYORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER