24 Eylül 2020 Perşembe

Türk ayakkabı sektörünün rakipsiz fuarı AYMOD kapılarını açtı

Türkiye ve yakın coğrafyasının rakipsiz ayakkabı fuarı AYMOD, 2 Ekim'de kapılarını açtı

turk-ayakkabi-sektorunun-rakipsiz-fuari-aymod-kapilarini-acti
Türk ayakkabı ve saraciye sektörünün gelişimine katkı sağlayan Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD), 5 Ekim'e kadar global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenleniyor.
 
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ile Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) iş birliğinde Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) ve KOSGEB tarafından desteklenen fuarda, 1000'in üzerinde uluslararası markanın yeni trend, tasarım ve ürünleri yer allıyor.
 
Almanya, Arnavutluk, Belarus, Dubai, Fransa, Hırvatistan, İsrail, İtalya, Çin ve Romanya'dan yüksek alım gücüne sahip heyetlerin de geleceği 62. AYMOD,  60 bin metrekare alanda 30 binin üzerinde ayakkabı alıcısını buluşturuyor
 
Ana konsept sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomi
 
Türk ayakkabı ve çanta sektörünün en büyük fuarı 62. AYMOD’un bu yıl ki ana konseptini sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomi oluşturuyor.
 
Konsept kapsamında, Hollanda’nın en önemli tasarımcıları, plastik ve bitkisel ürünlerden tasarladığı ayakkabıları trend alanında sergileyecek. Fuarda ayrıca tamamen çevreye duyarlı ürün ve ekonomik seçenekler üzerine çok sayıda söyleşi ve panel (TTalks) gerçekleştirilecek.
 
Fuarın en önemli etkinliklerinden biri ise ayakkabı tasarımını sanata çeviren Kobi Levi sergisi olacak. Lady Gaga’nın da ayakkabı tasarımcısı olan Kobi Levi hem kendi ayakkabı tasarımlarını sergileyecek, hem de konuşmacı olarak T- Talks’a katılacak.

Ücretsiz Bilet İçin: TIKLAYINIZ...

Haber okunma sayısı: 371
Haber eklenme tarihi : 04.10.2019 00:25

Haber Kaynağı: BHAYORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER