25 Eylül 2020 Cuma

Pnömatikte Enerji Verimliliği Eğitimi Başakşehirde

Başakşehir living lab ve İOSB tarafından "Pnömatikte Enerji Verimliliği ve Yetkinlik Gelişiminde Yeni Yaklaşımlar" eğitimi düzenlenecektir.

pnomatikte-enerji-verimliligi-egitimi-basaksehirde
Başakşehir belediyesi tarafılan işletilen Başakşehir living lab ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi yönetimi işbirliği ile gerçekleştirilen "Pnömatikte Enerji Verimliliği ve Yetkinlik Gelişiminde Yeni Yaklaşımlar" eğitimini Festo-Endüstriyel akademi müdürü Hakan EMİNÇE verecektir.

Eğitim, 22 Ekim 2019 Salı günü sabah 08:30 da başlayıp 11:45 bitecek olan etkinlik Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezinde yapılacaktır.

Bu etkinlikle ilgilenenler bir an önce aşağıdaki linkten kayıt olsunlar. Etkinlik ücretsiz olup katılım kontenjan ile sınırlıdır. Etkinlik sonrası katılımcılara sertifika verilecektir.

Etkinlik Konusu:


Yakın gelecekte rekabet, teknolojisi ve insan gücü gelişmiş firmalar arasında olacaktır. Enerji kaynaklarımızı daha verimli kullanmak ve biz çalışanların yetkinliğini geç kalmadan geliştirmek için bugün adımlar atmamız gerekmektedir. İşletmeye göre değişse de kompresörlerin elektrik tüketimleri en önemli enerji maliyetlerimizdendir.

Festo Endüstriyel Akademi olarak, bu seminerin ilk bölümünde pnömatik sistemlerde enerji verimliliği, tasarrufu üzerine önemli bilgiler, ip uçları verecektir. Bizleri arızalara götüren doğru bilinen yanlışlar üzerinde duracaktır. İkinci bölümünde ise Festo Endüstriyel Akademi çalışanların bilgi ve tecrübe gelişiminin nasıl daha verimli ölçülüp yönetilebileceği, nasıl daha hızlı yetkin olabileceğimiz üzerine bakışlarını ve tecrübelerini aktaracaktır.

Program Akışı:

08:30 – 09:30 Kayıt ve Kahvaltı

09:30 – 10:30  Pnömatikte Enerji Verimliliği

10:30 – 10:45  Ara

10:45 – 11:15  Yetkinlik Gelişiminde Yeni Yaklaşımlar

11:15 – 11:30   Soru ve Cevaplar

11:30 – 11:45  Sertifika Töreni

Etkinlik Tarihi: 22 Ekim 2019 Salı

Etkinlik Saati: 09:30 – 11:45

Etkinlik Yeri: Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi – Konferans Salonu


Katılımcı Niteliği: Teknik içerikli meslek grupları (Teknisyenler, Mühendisler, Yöneticiler), 18 yaş üstü teknolojiye ve endüstriyel gelişmeye meraklı kişiler.

Etkinlik Kayıt Formu

Detay ve Kayıt : http://basaksehir-livinglab.com/BLL/blog/2019/09/27/pnomatikte-enerji-verimliligi-ve-yetkinlik-gelisiminde-yeni-yaklasimlar/

(BHA) - Başak Haber Ajansı

Haber okunma sayısı: 351
Haber eklenme tarihi : 28.09.2019 23:28

Haber Kaynağı: BHAYORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER