24 Kasım 2020 Salı

İOSB Yönetimini Öğrenciler Ziyaret Etti

iosb-yonetimini-ogrenciler-ziyaret-etti Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri öğrencileri Steam Cup Turkey yarışmasında Türkiye 1.'si oldular ve Güney Kore'de düzenlenen Robot World yarışmasında

Aliexpress - Giyimkent e-ihracat Buluşması

aliexpress---giyimkent-e-ihracat-bulusmasi Aliexpress - Giyimkent semineri 5 Ekim Cumartesi günü saat 13.00 'de Giyimkent Yönetim Binası Konferans salonunda yapılacaktır.

Pnömatikte Enerji Verimliliği Eğitimi Başakşehirde

pnomatikte-enerji-verimliligi-egitimi-basaksehirde Başakşehir living lab ve İOSB tarafından "Pnömatikte Enerji Verimliliği ve Yetkinlik Gelişiminde Yeni Yaklaşımlar" eğitimi düzenlenecektir.

Yapay Zeka Eğitimi

yapay-zeka-egitimi İstanbul Sanayi Odası tarafından eğitim serisi devam ediyor.

Başakşehir yeni bir okula daha kavuştu

basaksehir-yeni-bir-okula-daha-kavustu Başakşehir “İkitelli OSB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi” İçişleri Bakanı Muammer Güler, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün katıldığı bir törenle açıldı.

İOSB Meslek Lisesi Kayıt Formu

iosb-meslek-lisesi-kayit-formu Kolej ayarında bu İOSB Meslek Lisesi başvuru için hiç zaman kaybetmeden Kayıt Formunu doldurmanız gereklidir.

24 Kişilik Sınıflarda Eğitim Görmek istemez misiniz?

24-kisilik-siniflarda-egitim-gormek-istemez-misiniz İkitelli İpkas Sitesi’nde kolej konforunda Meslek eğitime almak isteyenler hemen kayıt için başvurunuz.

İkitelli Teknopark ile büyüyecek

ikitelli-teknopark-ile-buyuyecek İkitelli bölgesinde kurulacak olan Teknopark hakkında bilgilendirme toplantısı yapılacaktır

KOBİnin Yol Arkadaşı Semineri Yapıldı

kobinin-yol-arkadasi-semineri-yapildi KOBİnin Yol Arkadaşı Bilgilendirme Semineri yapıldı.

Gazeteci olma hayali yanlış tercihe takıldı

gazeteci-olma-hayali-yanlis-tercihe-takildi Basım ve Yayın Teknolojileri Programı’ndan mezun olan 22 öğrenci, gazeteci olacaklarını sanarak bu bölümü tercih etmiş

Özgüveni arttırmanın yolları

ozguveni-arttirmanin-yollari Ofiste verimliliğinizi arttırmak istiyorsanız özgüveninizi desteklemelisiniz.İşte özgüveninizi arttıracak ve kendinize inancınızı güçlendirecek yöntemler...

En çok özel ders 'matematik' için

en-cok-ozel-ders-matematik-icin Yapılan derslerin yüzde 68’ini matematik ile ilgili soru ve konular oluşturdu. Matematiği yüzde 11 ile de fizik dersleri takip etti.

İOSB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi kayıt başvuruları başladı

iosb-teknik-ve-endustri-meslek-lisesi-kayit-basvurulari-basladi Özel İOSB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi için kayıt başvuruları başlamıştır.

Yükselen meslek hangisi oldu?

yukselen-meslek-hangisi-oldu Kariyer.net İstihdam Endeksi verilerine göre mayıs ayında istihdamın lokomotif sektörü, tekstil oldu.

İOSB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi açıldı.

iosb-teknik-ve-endustri-meslek-lisesi-acildi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi açıldı.

AÖF 1-2 Haziran Sınav Sonuçları Açıklandı Mı Aöf Final Sonuçalrı

aof-1-2-haziran-sinav-sonuclari-aciklandi-mi-aof-final-sonucalri AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları,AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları hakkında...

İOSB Meslek Lisesi Temeli Atıldı

iosb-meslek-lisesi-temeli-atildi İOSB'de yeni hizmet binası açılışı ve İOSB Endüstri Meslek Lisesi temel atma töreni yapıldı.