Eğitim

OSB’de de 2021-2022 Eğitim – Öğretim Yılı Başladı

Özel İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Topkapı Okulları 2021-2022 eğitim-öğretim yılına başladı.

Doğru ve Etkili Reklamın Adresi

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Özel İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nin 2021-2022 eğitim-öğretim yılı açılış programı yapıldı.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Topkapı Okulları 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Açılış ve 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Törenine; İlçe Millî Eğitim Müdürü Ahmet Çoşkun, AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahattin Kayas, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Vekili Nuri Konak’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi. Programa Okul-Sanayi işbirliği çerçevesinde Bosch Car Service, Turcar, Williams, Teksan ve Tezmaksan firma yetkilileri, Topkapı Okulları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Fırat Şuekinci ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Kampüsü Okul Müdürü Eray Şeker katıldı.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreninde dereceye giren öğrencilere plaket verildi ardından İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Kampüsü Okul Müdürü Eray Şeker, katılımcıları okulu gezdirip gerekli bilgileri verdi.

Program sonrası toplu olarak hatıra fotoğrafı çekildi.

AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahattin Kayas “Umudumuzun tazelendiği bu anlamlı günde her bir gencimize başarılar diliyorum. Yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun.” dileklerinde bulundu.

Kaynak: BHA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu